نامه ای به مردم آذربایجان و قفقاز

 هو العزیز

خدمت مردم آذربایجان آن سوی آراز

از برادر کوچک تان از این سوی آراز

به امید بازگشت فرزند ایران به خانه

خدا را شاکرم که دوباره  توفیق عنایت فرمود تا برای برادران و خواهرانم در آن سوی رود ارس نامه ای بنویسم . پیرو مقاله آقای حسین شریعتمداری مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان و جنجال های بوجود آمده توسط رسانه های ملی گرای جمهوری آذربایجان و برخی رسانه های وابسته صهیونیسم ، بر خود تکلیف دانستم تا مطالبی را خطاب به مردم جمهوری آذربایجان اعم از اسلامگرا ، ملی گرا ، مسیحی و دیگر سلایق و عقاید طی نامه ای بنویسم .

برادران و خواهران عزیز ؛ بعد از فروپاشی شوروی و استقلال جمهوری آذربایجان  ، قطعه جدا شده  آذربایجان از ایران برای خیلی از شماها مهم بوده است . پس از سالها زیر چنگال استعمار بودن و تحت فشار قرار گرفتن ، و از سویی ایران هراسی های متمادی صورت گرفته توسط دیکتاتوری غرب و شرق ،داشتن کشوری مستقل  حتی به قیمت بازنگشتن پاره تن به بدنه ایران اسلامی همواره دغدغه ای مهم برای مردم آن دیار بوده است .

اما پس از سال ها تحت سلطه شرق بودن ، این بار غرب و در راس آن صهیونیسم چشم طمع به آن دیار دوخته است .

برای اجرای سناریوی ناجی  سازی صهیونیسم در راستای اشغال نرم جمهوری آذربایجان ، بیست درصد از خاک آن کشور با حمایت پشت پرده صهیونیسم و آمریکا به تصرف ارمنستان در می آید تا آزاد سازی قره باغ و این خاک مقدس از دست رفته ، آرمانی برای مردم آذربایجان باشد تا برای آن آرمان تن به ذلت بندگی صهیونیسم بدهد . و یا اینکه سران دولت صهیونیستی آن کشور و در راس آن الهام علی اف بهانه ای برای وطن فروشی خود و حراج آذربایجان به صهیونیست ها داشته باشد . وقتی من برادران و خواهران آن سوی آراز را در تبریز مشاهده می کنم و درمانگاه ها را میزبان بیماران آذربایجانی می بینم از عقب ماندگی کشور تحت سلطه صهیونیسم گریه ام می گیرد . حتی پزشکی هم نیست که این بیماران را درمان کند و بی شک آنهایی هم که هزینه سفر به ایران را نداشته باشند باید ازناتوانایی پزشکی نظام حاکم بر آن کشور منتظر مرگ بمانند .

من این مسئله را یاد آور می شوم که سپردن مملکت به وطن فروشی همچون الهام علی اف که کشور را دودستی تقدیم صهیونیسم کرده است با استقلال منافات دارد و آقای شریعتمداری از روی دلسوزی بحث رفراندوم  را که حرف دل مردم جمهوری آذربایجان است مطرح کرده است . جنجال هم لازم نبود . چون نتیجه رفراندوم مشخص است . اکثر ملت شریف آذربایجان مایلند به ایران بپیوندند به جای اینکه  زیر چکمه های اسراییلی ها بمانند . اسراییلی ها و صهیونیست ها در فلسطین تجربه کردند تا زمانی که  ضرورت پیدا نکرده است برای اشغال کشور ها خون نریزند و به آرامی کشور ها را اشغال کنند  . چنانچه در آن دیار این اتفاق شوم به وقوع پیوسته است. اگر باور نمی کنید یکبار اعتراض کنید . همان بلایی را که سر مظلومین فلسطین آورده اند سر شما هم می آورند . چنانچه بسیاری از روحانیونی که به وظیفه رسالتی و شغلی خود عمل کردند در زندان ها محبوسند . این یک نامه برادرانه بود و شما خود می دانید و  خاک جدا شده از ایران .

 بنده برای همه تان دعای خیر می کنم و از شما می خواهم که این برادرتان را دعا کنید و امیدوارم خداوند اجرت جهاد را به این سرباز کوچک عطا نماید و در راه مبارزه با صهیونیسم به شهادت برساند . انشاالله

بیاری خدای توانا

بنده کوچک خدا روح الله بجانی

 

/ 0 نظر / 12 بازدید