موج جدید بصیرت آقای هاشمی

در تاریخ 18 اسفند 89 به مناسبت کناره گیری تشنه قدرت و مکنت جناب هاشمی رفسنجانی از ریاست خبرگان رهبری مطلبی با عنوان ( انگار آقای هاشمی فریادها مون رو شنیده هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت ) منتشر کردیم با عرض پوزش های فراوان از کاربران محترم با استناد به اظهارات جدید نفر اول مافیای قدرت و ثروت نسبت به خدوم خواندن موسوی البته به قول آقای محمد حسین قدیری ابیانه( آقای هاشمی ! موسوی خدوم هست ولی برای اسرائیل) عنوان مطلب را به این شرح تغییر می دهیم :                                                                                            

انگار آقای هاشمی فریاد هامون رو بار دیگر نشنید هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت

البته سوء تفاهم نشود ما از در مثبت نگری به موضوع نگاه می کردیم اما انگار آقای هاشمی نتنها بصیرت نیافته بلکه در صدد است موج جدیدی از بی بصیرتی را به کار نامه ننگین چند سال اخیر خود اضافه کند 

 

گفتنی است تکمیل کننده پازل دشمن (آقای رفسنجانی) در پیام تسلیت خود به خاطر در گذشت پدر میر حسین موسوی , خانواده میر اسماعیل موسوی بویژه میر حسین را خدوم به نظام نامیده است

/ 3 نظر / 8 بازدید
jahandar

سلام، مملکت ما بهترین خاک را دارد. هر چیز تو این خاک بکاری رشد میکند. متاسفانه بخاطر پروژههای مخفیانه اتمیکشورهای  مختلف که حتی  قبلا دوستمان بودند برایمان تحریمهای اقتصادی گذاشتهاند. برای همین و بخاطر برداشتن  یارانه ها، قیمت برنج، شکر،گندم، ذرت و غیره که همه را وارد میکنیم بالا رفته است. مملکتی با بهترین خاک برای کشاورزی حتی این غلات را هم دیگر نمیتواند تولید کند. خاک مملکت عزیزیمون همه اینها را میتواند به ما بدهد. . آخه ملت، انسان غذا میخواهد. ما که نمیتوانیم استغفرلله صفحههای قرآن را یا ریشهای آقایان آیتاللهها را بخوریم.

mojtaba mostafavi

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.