مراسم هیئت متوسلین ام الائمه به مناسبت شهادت حضرت زهرا

امروز (16/2/90) به مناسبت شهادت حضرت زهرا مراسم با شکوهی از طرف هیئت متوسلین ام الائمه در مجتمع فرهنگی 29 بهمن تبریزترتیب داده شده بود در این مراسم حجت الاسلام اولیا نسب به تبیین شخصیت بانوی دو عالم پرداختند

از دیگر برنامه های هیئت مذکور در این مراسم : اجرای نمایش ( سوگواری ابدی) , مداحی , هم خوانی بود لازم به ذکر است هئیت ام الائمه یکی از همکاران نزدیک هئیت حورالانسیه در بسیاری از مناسبت ها و عضو فعال هیئات بانوان تحت حمایت سازمان تبلیغات اسلامی تبریز می باشند مسئول هیئت (سرکار خانم خسروشاهی)

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
mojtaba hojatoleslami

سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.

خادم

سلام بنده یکی از اعضای هیئت متوسلین هستم خوشحال میشیم بیشتر با شما آشنایی پیدا کنیم