خطیب نماز جمعه تهران .....حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی(4/4/92)بنده از سر دلسوزی درخواستی از رئیس‌جمهور منتخب دارم،  امروز دانشگاه‌های ما در مسیر علم و شکوفایی و آرامش قرار دارند و فضای مذهبی پرباری نیز در دانشگاه‌ها برقرار است؛ خدا نکند که دولت دچار غفلت شده و وزیر علوم یا روسایی در دانشگاه‌ها منصوب کند که بوی فتنه می‌دهند؛ یا اینکه جریانات سکولار به عنوان حاشیه در دانشگاه‌ها فضای علمی را کمرنگ کنند.

@@@@@@@

اتحادیه اروپا یک گروه مومن و محبوب جهانی را که هم در میان مسلمانان جهان جایگاه برتری دارد و هم در کشور لبنان از پشتوانه مردمی قوی برخوردارند و هم شکست‌ناپذیری اسرائیل را باطل کرد و به جهانیان اعلام کرد که اسرائیل تارعنکبوتی است و از بین رفتنی است و رئیس این گروه سیدحسن نصرالله از مفاخر بشریت هستند، در لیست تروریست‌ها قرار داده است.
 این بی‌آبرویی اتحادیه اروپا است. اسرائیل یک رژیم تروریستی است و از اول برای این کار وضع شده است. این همه ترورهایی که به واضح اعلام می‌کند و در همه جا شرارت دارد شما آن را در لیست تروریست‌ها نمی‌نویسید و به تروریست‌ها پناه می‌دهید و در همه جا از آنان حمایت می‌کنید.
 آن وقت گروهی که شان دفاعی دارد را به عنوان یک گروه تروریستی قرار می‌دهید ما این کار را محکوم می‌کنیم چرا که امری غیرحقوقی و غیرقانونی است و مقدمه شکست نهایی خود شما خواهد بود و حزب‌الله از این امور‌‌آسیبی نخواهد دید.

/ 0 نظر / 29 بازدید