تهمینه میلانی: مردم ایران عقده ای هستند!
    یک فیلم ساز با حضور در یک برنامه سینمایی سیما، مردم ایران را هدف توهین قرار داد! به گزارش خبرنگار کیهان، تهمینه میلانی در برنامه هفت شبکه سوم سیما که شامگاه جمعه گذشته به روی آنتن رفت، مردم ایران را عقده ای معرفی کرد!
    این کارگردان مدعی احترام به مخاطب، با بیان اینکه مردم ایران با مشکلات بزرگ می شوند، مدعی شد: این مشکلات مردم را عقده ای کرده است.
    میلانی همچنین در توهین به جوانان کشورمان گفت: جوانان خارج از کشور از جوانان ایرانی صادق تراند. تهمینه میلانی یک فیلم ساز ضعیف است که آثارش حاوی اندیشه و حرف تازه ای نیست.
    وی دارای سابقه هواداری از یک گروهک تروریستی است و معلوم نیست برنامه هفت سیما چه اصراری به دعوت از این فیلم ساز دست چندم دارد و چرا تریبون برنامه را به کسی می سپارد که به گفته همکارانش نه فقط اکنون که پا به سن گذاشته است بلکه از دیرباز مورد بی محلی سینماگران حرفه ای بوده است و بالاخره چه کسی باید پاسخگوی اهانت وی به مردم شریف ایران باشد؟!
    
    
    تقدیر از سران و عوامل فتنه روی صحنه تئاتر
    طی چند روز گذشته، دست کم دو گروه نمایشی در پایتخت، به تقدیر از سران و عوامل فتنه 88 پرداختند.
    به گزارش خبرنگار کیهان، پنج شنبه گذشته داریوش مهرجویی، نمایش خود به نام «درس» را به محمد خاتمی - یکی از سران فتنه- تقدیم کرد. خاتمی در روز یاد شده، به تماشای این نمایش نشست.
    همچنین چند هفته پیش نیز، نمایش ضد انقلابی تماشاچی محکوم به اعدام به کارگردانی روح الله جعفری، در حضور فائزه هاشمی به روی صحنه رفت که با استقبال وی همراه شد. این نمایش، در حمایت از جریان ضدانقلاب و دربرگیرنده اتهاماتی روشن علیه نظام اسلامی است.
    جالب است بدانید برخی از عوامل دو نمایش یاد شده، افرادی هستند که با حضور در سریال های تلویزیونی مجال فعالیت و طرح نام یافته اند و همچنان نیز در عرصه رسانه ملی فعالیت دارند.